Marka Krono Original poszerza kolekcję Parquet Design o nowe dekory. W ofercie firmy pojawiły się wzory o harmonijnym rysunku orzecha w czterech różnych wybarwieniach.

Ze względu na rosnącą popularność kolekcji Parquet Design, w której znajdowały się dotychczas tylko dekory dębów, firma Krono Original postanowiła ją poszerzyć o kolejne wzory. Nowe dekory występują w czterech różnych wybawieniach: 5190 Orzech Boliviana, 5191 Orzech Europejski, 5192 Orzech Czarny, 5193 Orzech Alba.

Nowe podłogi cechuje naturalna kolorystyka oraz struktura 3D Orzech, która podkreśla rysunek drzewa. Kolekcja Krono Original Parquet Design to profesjonalna linia o wysokiej jakości i podwyższonych parametrach użytkowych. Charakteryzuje się szczególnym wymiarem deski 1380x157x8mm oraz czterostronną fugą, dzięki której podłoga wygląda prawie jak naturalna.

Podłogi Parquet Design produkowane są w klasie ścieralności AC4. Można je zamontować zarówno w pomieszczeniach domowych o wysokim stopniu użytkowania, jak i pomieszczeniach użytku publicznego o średnim natężeniu ruchu. Montaż podłogi jest łatwy i szybki dzięki zastosowaniu systemu 1clic2go.

Data dodania: 10.05.2012