Firma INVADO poszerzyła swój asortyment o kolejne produkty. Pojawiły się zupełnie nowe kolekcje, a do już istniejących dołączyły innowacyjne modele.

Ofertę INVADO otwiera nowoczesna kolekcja drzwi okleinowanych BIANCO. Dostępne w modnej, białej kolorystyce. Część modeli BIANCO posiada dużą powierzchnię przeszklenia, skutecznie rozjaśniającą wnętrze.

Popularną linię DOMINO wzbogaciły trzy nowe modele nawiązujące do ogólnego charakteru kolekcji, pasującej do tradycyjnych rozwiązań aranżacyjnych.

Kolekcja LIDO wraz z dwoma nowymi modelami idealnie wpasuje się w nowoczesne, industrialne wnętrze. Ich uniwersalną, stonowaną estetykę przełamują delikatne, aluminiowe intarsje, nawiązujące do współczesnych trendów.

BIANCO DRZWI ŁAMANE

Minimalistyczna, prosta forma będąca znakiem rozpoznawczym RICHELIEU skontrastowana została z niekonwencjonalnym, finezyjnym przeszkleniem FIORE.

Jeżeli chodzi o nowe propozycje drzwi do łazienki, bardzo inspirującym rozwiązaniem jest NORMA DECOR 6 z przeszkleniem naśladującym kapitański bulaj.

DRZWI ŁAMANE to prawdziwa innowacja zarówno w wymiarze estetyki, jak i praktyczności. Dostępne aż w szesnastu odsłonach kolorystycznych, będą idealnym elementem wnętrz, w których ergonomia i wygoda, liczą się tak samo jak ciekawy design.

Pochód nowych modeli zamyka przeciwpożarowy IGNIS. To drzwi pełne, jednoskrzydłowe, o odporności ogniowej EI30. Do nabycia są zarówno w ościeżnicy metalowej, jak i drewnopochodnej.

Data dodania: 08.02.2012