Top Trendy to 45 niepowtarzalnych barw w pięciu tematycznych zestawach kolorystycznych. Najnowsze kolory Dekoral są inspirowane zmianami, jakie zachodzą we współczesnej społeczności międzynarodowej oraz aktualnymi trendami w sztuce i architekturze.

Różnorodna paleta barwa pozwala na stworzenie rozmaitych aranżacji, począwszy od kompozycji, których fundamentem są spokojne i łagodne pastele, przez neutralne i klasyczne, ale witalne i radosne odcienie, aż po wielobarwne zestawienia odważnych, dynamicznych i energetyzujących kolorów. Każda z kompozycji pozwala stworzyć gustowne i harmonijne wnętrze.

Kojące pastele z linii „HI-BREED” pomogą zatrzymać pędzącą rzeczywistość i wytworzyć atmosferę spokoju i relaksu. Jasne odcienie różu, zieleni i pomarańczy nadadzą wnętrzu energii i żywiołowości. Zestaw „MOSAIC” przypadnie do gustu amatorom odważnych kontrastowych połączeń: ekskluzywnych przedmiotów z używanymi meblami, zakupionymi na pchlim targu czy też nowoczesności z tradycyjnymi dodatkami. Granat i intensywna żółć czy bordo i szmaragd tworzą idealny zestaw dla osób aktywnych, pogodnych i otwartych.

Modne kolory ziemi, z odcieniami brązu, naturalne szarości i stonowany różu, to składniki kompozycji „NEW SPIRIT”, łączącej w sobie odcienie neutralne, czyniące nasze otoczenie spokojnym i zrównoważonym. Ich idealnym uzupełnieniem są surowe i naturalne materiały. Z kolei galeria „MAGNIFICANCE” to rozwiązanie dla tradycjonalistów podążających z duchem czasu. Odcienie szlachetnych kamieni: niebieski, szarość, kobalt oraz brąz podkreślą przepych i indywidualizm, a radosne i odważne kolory nadadzą wnętrzu dynamiki oraz lekkości. Całość zamyka idealnie skrojona kolekcja „THEOREM”. Kompozycja, która przejawia się w formie wyrafinowanych akcentów i uproszczonych form. Dominują mocne odcienie niebieskiego, czerni i bieli w połączeniu z głębokim szarym oraz intensywnym brązem. Takie wnętrze nadaje wrażenia solidności i bezpieczeństwa.

Wszystkie kolory Top Trendy 2014 dostępne są w systemie kolorowania Dekoral Color System.

Data dodania: 28.08.2014