Zainspirowani aktualnymi trendami wystroju wnętrz, projektanci Ceramiki Paradyż w ramach swojej submarki Paradyż Classica stworzyli cztery nowe kolekcje płytek – Loft, Martynika, Nati/Nato oraz Veo.

Kolekcja Loft zainspirowana została nurtem skandynawskim oraz industrialnym – naturą i surowością. Płytki dostępne są zarówno w wersji matowej, jak i błyszczącej. Do wyboru mamy również płytki imitujące strukturę drewna i cegły.

Linia Martynika swoją nazwę zaczerpnęła od karaibskiej wyspy i nawiązuje do charakterystycznych części jej przyrody. Dodatkowe elementy ozdobne kolekcji to płytki strukturalne i insert z wyraźnym, geometrycznym wzorem.

Nati/Nato to minimalistyczne płytki w bazowych kolorach – Bianco i Grys. Dodatkowo obejmuje ona serię dodatków m.in. szklane listwy oraz oryginalne inserta ze szklanymi wstawkami.

Kolekcja Veo to błyszczące płytki w odcieniach bieli, czerni, szarości i czerwieni. Uzupełnieniem linii są zróżnicowane elementy dekoracyjne m.in. geometryczne inserta strukturalne czy płytki typu kafel, dostępne również z delikatnym wzorem koronki.

Wspólnym elementem dla wszystkich kolekcji jest format płytek – 25×40 cm.

[NS]

Data dodania: 11.07.2018