Dziewięć kolekcji designerskich okładzin ściennych Muratto znalazło się w najnowszej ofercie Domu Korkowego. Kolekcję charakteryzują nowatorskie rozwiązania technologiczne oraz bogactwo wzorów.

W propozycjach Muratto każdy znajdzie coś dla siebie. Faktura przypominająca korę drzew w klasycznych, stonowanych odcieniach brązu beżu oraz bieli, wzory imitujące cegłę, o barwach od czerwonej po ciemnobrązową. Odważną i żywą kolorystykę w odcieniach pomarańczy, zieleni, czerwieni i niebanalne wzory znajdziemy natomiast w kolekcji Wood Planks Vintage. W ofercie nie zabrakło również kolekcji, którą z powodzeniem można zastąpić ścienne malowidła – Organic Block.

Każda z okładzin różni się od siebie kolorystyką, sposobem wykończenia i fakturą. Jak podkreśla producent, materiał korkowy jest bardzo przyjazny dla otoczenia. Może być dobrym rozwiązaniem dla ludzi, którzy cenią sobie spokój, izolację od dźwięków pochodzących z zewnątrz. Korek nie przyciąga kurzu, ponadto – jak przekonuje producent – stabilizuje wilgotność i temperaturę powietrza, sprawiając, że jest to dobra opcja dla alergików. Unikalne właściwości korka w połączeniu z interesującymi wzorami sprawiają, że sprawdza się on zarówno w aranżacji wnętrz prywatnych, jak i komercyjnych.

Data dodania: 13.08.2013