Firma RZ, producent profesjonalnych systemów do czyszczenia i pielęgnacji podłóg, rozszerza swój asortyment o gamę innowacyjnych produktów. 

Do oferty marki RZ trafiło kilka nowych środków i materiałów. Wśród nowości znajdziemy:

 

  • RZ Refresher – środek do punktowego retuszowania lekkich zarysowań i oznak zużycia na panelach winylowych i wykładzinach elastycznych. Może być także stosowany na drewnianych powierzchniach olejowanych.
  • RZ Turbo Protect – lakier do renowacji starych i zabezpieczania nowych wykładzin elastycznych. Środek ten już po jednokrotnym nałożeniu tworzy elastyczny film, który zapewnia wieloletnią ochronę przed uszkodzeniami.
  • RZ 163 – środek ochronny z dodatkiem poliuretanu do elastycznych wykładzin. Jest antypoślizgowy, sprawdzi się przy wykładzinach PCV z fabrycznym zabezpieczeniem PUR, CV, gumie, kamieniu naturalnym i sztucznym.
  • RZ Bauschlussreiniger – środek do pomontażowego czyszczenia wykładzin, usuwa poprodukcyjne pozostałości oraz zabrudzenia powstałe na etapie montażu. Usuwa nawet oporne i silne zabrudzenia.
  • RZ 480 – łagodny preparat do usuwania zabrudzeń i plam z pokryć tapicerskich, mebli tapicerowanych oraz tekstylnych siedzeń samochodowych. Zapobiega ponownemu brudzeniu się włókien, nie zawiera fosforanu ani rozpuszczalników.
  • RZ Super Clean Pad – czyszczący pad o działaniu absorbującym do delikatnego czyszczenia powierzchni wrażliwych na zarysowanie. Znakomicie nadaje się także do czyszczenia nowoczesnych posadzek żywicznych.

Data dodania: 02.07.2013