Marka Domalux wprowadziła na rynek lakier – Alkilak w wersji półmat. Produkt przeznaczony jest dla osób preferujących ekologiczny styl i naturalny efekt wykończenia, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej trwałości.

Alkilak Domalux w wersji półmat to środek przeznaczony do lakierowania wyrobów z drewna, który pozostawia trwałą, gładką i półmatową powłokę. Nadaje się do drewnianych mebli i przedmiotów znajdujących się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Pokryta lakierem powierzchnia charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie wody oraz czynników atmosferycznych. Dzięki temu z powodzeniem sprawdzi się do ochrony i dekoracji fasad domków letniskowych, altanek, okien, drzwi, boazerii oraz mebli ogrodowych i wewnątrz mieszkania.

Marka Domalux wyszła naprzeciw zmiennym upodobaniom klientów, którzy coraz częściej stawiają na produkty półmatowe. Jest to połączenie cech lakierów z połyskiem i tych czysto matowych. Pierwsze z nich są uznawane za bardziej odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, a efekt osiągnięty za ich pomocą jest szykowny i elegancki. Z kolei wyroby matowe ocieplają przestrzeń i dodają jej naturalny oraz ekologiczny wygląd. Półmat jest więc złotym środkiem, aby uzyskać naturalne wykończenie, nie rezygnując z trwałości.

Alkilak dostępny jest w opakowaniach o pojemności 1 i 2,5 litra. Natomiast wydajność tego produktu to 1 litr na 15 m2.

[ALN]

Data dodania: 14.05.2015