Nowe drzwi VOX rozwiązują w skuteczny sposób znany wszystkim właścicielom kotów problem konieczności zostawiania otwartych drzwi do łazienki.

Koty są jednym z ulubionych gatunków zwierząt domowych, jednak gdy pojawiają się w domu, ich właściciele zwykle muszą liczyć się z różnymi zmianami. Do takich należy między innymi pozostawienie otwartych drzwi od łazienki, tak aby nasz pupil mógł swobodnie skorzystać z kuwety. Domownikom zdarza się o tym zapominać, poza tym nie jest to estetyczne rozwiązanie, zwłaszcza w przypadku gdy mamy gości, dlatego firma VOX proponuje funkcjonalne rozwiązanie – drzwi wyposażone w wahadłową klapkę zamontowaną w dolnej części, specjalnie dla kota.

Pomysłodawcy sprytnie ukryli przejście w taki sposób, że nie rzuca się w oczy, więc drzwi nie tracą swojej estetyki. Jest to bardzo ważne, ponieważ drzwi są niezbędnym elementem wystroju naszego domu i zwykle chcemy je do niego dopasować. Kolekcja drzwi VOX dostępna jest w czterech kolorach i różnych modelach, tak aby odpowiednio dobrać je do naszych potrzeb. Do drzwi można również dopasować aluminiowe wieszaki na ręczniki lub szlafrok.

Data dodania: 29.08.2012