Jawor-Parkiet prezentuje w swoim portfolio odpowiedź na najnowsze trendy w światowym wzornictwie. Producent oferuje unikatowe, superdługie, zaprojektowane w stylowych odcieniach panele, które są w pełni przystosowane do ogrzewania podłogowego. Łatwy montaż sprawia, że jest to produkt dla miłośników nowoczesnego designu oraz wielbicieli funkcjonalności.

Temat przewodni tegorocznych targów Domotex w Hannoverze brzmiał #UniqueYouniverse. Odzwierciedla on obecne zapotrzebowanie konsumentów na nowoczesny i niestandardowy design, połączony z naturalnym pięknem surowca oraz funkcjonalnością.

Luksus plus funkcjonalność

Fenomenalnie długie, dwuipółmetrowe dębowe deski, na przykład Fertig Deska Luxury Maxi to produkty dla miłośników designerskich wnętrz w stylu eco. W przypadku desek o tak nietuzinkowej długości każdy detal ma ogromnie ważne znaczenie. – Długość pojedynczych elementów zawsze wymaga dokładnej selekcji surowca i precyzyjnej jego obróbki – zaznacza Jacek Dąbrowski – country sales manager Jawor-Parkiet.

Istotnym elementem jest także konstrukcja deski. Standardowe deski produkowane są w wariancie litym, jednakże dzięki zastosowaniu dwuwarstwowej budowy, producent gwarantuje większą odporność na odkształcenia oraz umożliwia montaż przy ogrzewaniu podłogowym.

Pełnia designu

Fertig Deska Design Experience Maxi to propozycja dla architektów oraz projektantów wnętrz, którzy cenią sobie prawdziwą oryginalność. Poprzez przycięcie desek do długości 750 mm oraz obustronne pióra, możliwe jest stworzenie klasycznych wzorów oraz lepsze eksponowanie naturalnych walorów surówca.

Nowe oblicze jesionu

Dominującym drzewem wykorzystywanym do produkcji desek jest dąb. Jednakże od pewnego czasu z powodzeniem zaczęto wykorzystywać jesion. Dzięki temu stworzono stylowe parkiety o jasnym zabarwieniu, przełamane naturalnym zarysowaniem struktury drewna, na przykład w Fertig Parkiet Jesion Polar od Jawor-Parkiet. To niewątpliwie idealne rozwiązanie dla miłośników stylu skandynawskiego oraz minimalistycznych wnętrz. – Parkiety w takim odcieniu świetnie sprawdzą się też w niewielkich, słabo oświetlonych pomieszczeniach, które optycznie powiększą i rozświetlą – dodaje Jacek Dąbrowski.

Data dodania: 06.09.2018