Firma Kuchinox wprowadziła na rynek dwie nowości, które przypadną do gustu wielbicielom nietypowych płytek. Kafle Cristal i Woodlike nadają się zarówno do stosowania na podłogi, jak i na ściany w niemal wszystkich pomieszczeniach.

Seria Cristal to płytki wykonane z gresu nieszkliwionego polerowanego. Stworzono je w technologii podwójnego zasypu z zastosowaniem kryształów, które nadają ich powierzchni trójwymiarowy efekt. Płytki te są mrozoodporne, trudnościeralne i łatwe do utrzymania w czystości – nadadzą się zatem także do intensywnie użytkowanych pomieszczeń oraz tarasów czy balkonów. Kosztują około 80 złotych za metr kwadratowy.

Kafle Woodlike spodobają się miłośnikom drewna – pod względem kolorystyki, grafiki oraz powierzchni przypominają bowiem dębowe deski. Seria dostępna jest w kolorach NERO, BROWN oraz CREAM. Płytki wykonane są w technologii gresu szkliwionego na barwionej masie. Mogą być stosowane również na instalacje ogrzewania podłogowego. Dostępne w formacie 15×90 oraz 15×60. Metr kwadratowy tych kafli kosztuje około 110 złotych.

Data dodania: 27.10.2010