Producent podłóg drewnianych KOPP – Podłogi Naturalnie Doskonałe wprowadził do swojej oferty deski bambusowe wykańczane olejem utwardzanym promieniami UV.

Podstawową zaletą zastosowania oleju utwardzanego promieniami UV jest ochrona przed plamami trudnymi do usunięcia, m.in. z kawy, soku czy piwa, które przy tradycyjnej metodzie olejowania są trudne do usunięcia, gdyż mogą na trwałe pozostać w otwartych porach podłogi.

Dodatkowym atutem pokrycia podłogi olejem jest niewątpliwie wygląd wizualny i estetyczny. Pokryta olejem podłoga jest bardziej naturalna niż ta wykończona lakierem. Jest także satynowa w dotyku. Bezpieczeństwo zapewnia antypoślizgowe wykończanie.

Pielęgnacja podłogi jest niezwykle prosta. Aby podłoga cieszyła nas swoim wyglądem przez długi czas, wystarczy zastosować odpowiednie środki pielęgnacji

Deski, na których olej utwardzany jest promieniami UV są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych – w kolorze naturalnym i karmelowym. Dzięki temu, że zastosowano w nich system łączenia KLIK-SYSTEM, można je łatwo zamontować w postaci podłogi pływającej lub przykleić do podłoża. Przy zastosowaniu tego typu deski podłogowej może być stosowane ogrzewanie podłogowe.

Data dodania: 05.09.2011