W pomoc tym najbardziej potrzebującym włącza się marka Opoczno, wspomagając Fundację „Fabryki Marzeń”. Działania marki koncentrują się wokół Fabryki Remontów, na której rzecz przekazywane są płytki ceramiczne do modernizacji łazienek.

Fundacja „Fabryki Marzeń” pomaga tym, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. W ramach inicjatywy Fabryka Remontów poprawia warunki zamieszkania dzieciom z ubogich rodzin, niepełnosprawnym oraz przebywającym w innych placówkach wychowawczych. Jej celem jest zmiana komfortu życia poprzez remonty łazienek, pokoi czy innych pomieszczeń.

– Staramy się choć w najmniejszym stopniu naprawić świat dzieci, a niekiedy całych rodzin, dając im pozytywny impuls do dalszych zmian. Wspólnie pokazujemy, że wokół nich jest wielu ludzi, którzy gotowi są pomóc i okazać swoje wsparcie – mówi Przewodnicząca Fundacji „Fabryki Marzeń” Karolina Sołowow.

W ramach dwóch pozostałych Fabryk Fundacja wspiera podopiecznych także w innych płaszczyznach życia. Fabryka Rozwoju Osobistego stwarza możliwość rozwoju poprzez szeroko rozumianą edukację. Wspiera młodych ludzi w tym, aby wykorzystywali oni w życiu swoje mocne strony, a ich talent stał się dla nich narzędziem, dzięki któremu osiągną sukces i spełnią swoje marzenia. Pomoc to nie tylko wskazanie im odpowiedniej drogi życiowej, ale również otaczanie ich opieką. Fabryka Wspierania Talentów umożliwia zaś spełnianie marzeń dzieci i młodzieży, którzy nie mają możliwości rozwijać swoich talentów oraz wyjątkowych predyspozycji. Dzięki stypendiom naukowym Fundacja wspiera ich w realizowaniu pasji i rozwijaniu umiejętności.

 

Opoczno wspiera Fundację „Fabryki Marzeń”

Źródło: Opoczno

Nie tylko firmy mogą angażować się w pomoc Fundacji „Fabryki Marzeń”. Jedną z najprostszych form pomocy jest przekazanie 1% podatku. Więcej informacji na stronie www.fabrykimarzen.org

[PAK]

Data dodania: 09.03.2020