Aranżacja wnętrza w stylu orientalnym bez wątpienia podkreśla jego charakter. Nowa kolekcja proponowana przez FALQUON– panele podłogowe Quadraic – zaskoczy bogactwem faktur i kolorów, akcentując przy tym niepowtarzalny wystrój pomieszczenia.

Inspiracją dla projektantów FALQUON, do stworzenia najnowszej kolekcji, stał się kuszący abstrakcyjnymi wzorami i intensywnością kolorów styl orientalny oraz słoneczny i romantyczny śródziemnomorski klimat wnętrz.

W skład supermatowej kolekcji Quadraic wchodzi aż osiem unikatowych dekorów. A wśród nich ceglasty i wyrazisty Relief Terracotta, delikatna Terracotta, szaro-biały Palazzo, biały Relief, klasyczne Black&White i Salt&Pepper oraz marokańskie Mosaic i Emeraude.

Quadraic

FALQUON jako pierwszy producent paneli laminowanych zaproponował swoim klientom oryginalny wzór patchworkowy.

MosaicSalt&Pepper

Panele z nowej kolekcji, tak samo jak wszystkie panele FALQUON, są utwardzane za pomocą elektronów. Dzięki nim podłoga staje się trwalsza, bardziej odporna na uderzenia i działania środków chemicznych, jak również na żar papierosowy. Dlatego panele Quadraic można stosować również w miejscach użyteczności publicznej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w trakcie produkcji panele są przyjazne także dla alergików.

[PAK]

Data dodania: 16.03.2016