Podczas zbliżających się targów DOMOTEX 2014 Pallmann zaprezentuje nowy lakier do parkietów, który spełni zarówno oczekiwania ekologów, jak i designerów.

Innowacje technologiczne produktów to domena marki Pallmann, producenta środków do wykańczania i pielęgnacji podłóg drewnianych. Dobrym przykładem jest nowy, całkowicie wolny do rozpuszczalników lakier Pall-X Zero, którego zastosowanie pozwala osiągnąć efekt ekstremalnie matowej powierzchni podłogi.

Dwukomponentowy lakier na bazie wody nie zawiera rozpuszczalników – całkowicie od nich wolny jest również jego drugi komponent – utwardzacz. Ta właściwość wyróżnia go spośród innych produktów na rynku. Lakier zachowuje przy tym swoje parametry wytrzymałościowe, dzięki czemu nadaje się nawet do powierzchni narażonych na ciężkie warunki eksploatacji. Powłoka, którą tworzy jest odporna na czynniki mechaniczne i chemiczne.

Godnym uwagi jest również efekt, który można uzyskać stosując Pall-X Zero – powierzchnia jest ultramatowa, co wpisuje się w nowoczesne trendy wnętrzarskie.

Data dodania: 21.11.2013