Dla tych, którzy planują budowę, remontują mieszkanie, aranżują wnętrze lub ogród po raz kolejny zostaną otwarte drzwi Podkarpackich Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów w Rzeszowie. Marcowa edycja przyciągnęła ponad 21 tysięcy odwiedzających. Jesienią spodziewane jest ich jeszcze więcej.

We wrześniu w rzeszowskiej hali Podpromie pojawi się blisko 100 firm z całej Polski. Na targach swoje oferty zaprezentują producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

Wszyscy ci, którzy zastanawiają się na co przeznaczyć fundusze lub czy lepiej wybudować dom czy kupić mieszkanie – uzyskają wyczerpujące odpowiedzi w dniach 10-12. września. Równolegle z targami Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów odbędą się Podkarpackie Targi Nieruchomości.

Wystawcy i specjaliści będą mieli okazję wymiany doświadczeń, bo organizatorzy zapowiadają spotkania branżowe. Jednym z nich będzie spotkanie architektów, podczas którego przedyskutowany zostanie między innymi temat nietypowych konstrukcji w oknach PVC. Zaproszeni goście z Ukrainy spotkają się z polskimi przedsiębiorcami podczas polsko-ukraińskiego seminarium na temat przykładów wdrażania energooszczędnych rozwiązań.

W przerwach pomiędzy zasięganiem porad, a oglądaniem ofert będzie można pokibicować instalatorom, podczas Mistrzostw Podkarpacia.

Targi Budownictwa organizowane przez MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie z roku na rok odnotowują dynamiczny rozwój. Podczas tych targów spotkać można najbardziej liczące się firmy działające w sektorze dostawców dla branży budowlanej. Kompleksowa oferta, liczne nowości i premiery rynkowe, a także korzystny klimat do nawiązywania kontaktów handlowych, sprawiają że Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów oraz Targi Nieruchomości są licznie odwiedzane przez gości z kraju i zagranicy.

Data dodania: 05.08.2010