Ceramika Paradyż wprowadza do swojej oferty nowe kolekcje płytek ceramicznych. DAKIRI, PANDORA i ELIA to propozycje inspirowane przyrodą. Natomiast dla zwolenników eleganckiego wystroju przygotowano kolekcję TEQUILA i MARGARITA.

Płytki ścienne dostępne są w formacie  25×75 cm.

DAKIRI – kolekcja, która nawiązuje swoją grafiką do geometrii surowego drewna. Płytki bazowe charakteryzują się matowym wykończeniem oraz delikatnym usłojeniem. Producent oferuje je w czterech wariantach kolorystycznych: beżowym, kremowym, brązowym oraz szarym.

 

źródło: Ceramika Paradyż

PANDORA – podstawą kolekcji są matowe płytki ścienne dostępne w neutralnych odcieniach bieli i grafitu. Dekory na płytkach zostały zainspirowane ruchem i mają przypominać drewniane słoje oraz powiewające wstęgi.

 

źródło: Ceramika Paradyż

ELIA – jasna tonacja oraz delikatna struktura płytek ma pozwolić na stworzenie harmonijnego i komfortowego wnętrza. Płytki bazowe można kupić w kolorze kremowym, białym lub brązowym. Ich matowa powierzchnia jest dyskretnie przyozdobiona rysunkami odwzorowującymi naturalne drewno.

 

źródło: Ceramika Paradyż

Płytki ścienne dostępne w formacie  32,5×97,7 cm.

TEQUILA – matowe płytki ścienne w odcieniach Beige i Grys zostały zestawione z nowoczesnymi wzorami. Poziome linie pozwalają optycznie wydłużyć ścianę. Producent zaleca połączyć kolekcję z naturalnymi fakturami drewna.

 

źródło: Ceramika Paradyż

MARGARITA – ostatnia z nowych kolekcji ma łączyć w sobie klasykę z nowoczesnością. Płytki są zdobione siecią drobnych żyłek oraz geometrycznymi wzorami. Z kolei mozaiki, które odwzorowują układ przylegających do siebie heksagonów, będą idealnie się komponować z wykończaniem w postaci szkła czy metalu. MARGARITA to przede wszystkim propozycja do łazienek urządzonych w śródziemnomorskim stylu.

 

źródło: Ceramika Paradyż

 [RAK]

Data dodania: 06.06.2017