Projektanci Villeroy & Boch przedstawili dwie nowe kolekcje wiosenne płytek ściennych,
w których zaoferowali szeroką gamę barw. Świeże kolory mają umożliwić przełamanie bieli i szarości często dominujących we wnętrzach.

Wiosną wszystko budzi się do życia, zarówno przyroda, jak i nasza chęć do zmian. Aby szybciej uporać się z etapem przygnębienia powinniśmy pożegnać śnieżną porę, dodając do naszej codzienności nieco orzeźwiających kolorów, które wprowadzą nas w cieplejsze miesiące.

Metro Flair – klasyka w nowoczesnym wydaniu

W tym sezonie marka Villeroy & Boch zaprezentowała nową kolekcję Metro Flair, w której każdy znajdzie coś dla siebie; zarówno miłośnicy uporządkowanego minimalizmu, jak i fani nietypowych, odważnych wnętrz. Seria lśniących płytek ściennych jest dostępna w ośmiu kolorach; biele i czernie sprawdzą się np. jako tło dla wyrazistych elementów dekoracyjnych, natomiast zieleń czy granat ożywią szare przestrzenie. Płytki występują w trzech formatach:

  • 10 x 10 cm
  • 10 x 20 cm
  • 20 x 20 cm
Metro Flair Villeroy&Boch

Źródło: Villeroy & Boch

Metro Flair Villeroy&Boch

Źródło: Villeroy & Boch

Creative System 4.0

Kolekcji Creative System 4.0 Villeroy & Boch nie brakuje rozmachu. Producent zaoferował tutaj płytki ścienne w aż dwudziestu pięciu kolorach oraz płytki dekoracyjne, występujące tym razem w pięciu wariantach. Pozwala to na ogromną ilość kombinacji podczas tworzenia oryginalnych wnętrz. Drobne, wiosenne akcenty z pewnością wpłyną pozytywnie na klimat mieszkania lub też miejsc publicznych, takich jak hotele czy restauracje. Tym razem wszystkie płytki pojawiają się w jednym rozmiarze: 19,7cm x 59,7cm x 0,9 cm.

[MSW]

Data dodania: 08.04.2020