Realizacja indywidualnych zamówień na podłogi drewniane to specjalność Chapel Parket Polska. Firma pozwala klientowi określić zarówno podstawowe parametry parkietu, jak i kolor oraz sposób wykończenia desek.

Indywidualne zamówienia stają się coraz popularniejsze w Polsce. Przemawiają za nimi dwa argumenty – praktyczne zalety takiego rozwiązania oraz niepowtarzalny charakter wybranego przez siebie parkietu.

Składając indywidualne zamówienie klient zyskuje pewność, że podłoga będzie odpowiadała jego potrzebom. Zlecając wykonanie podłogi na wymiar, można bowiem dokładnie określić swoje wymagania, począwszy od rozmiaru desek, po nawet bardzo specyficzny sposób ich wykończenia.

W Chapel Parket Polska kupujący wybiera materiał (do dyspozycji jest dąb heblowany lity i warstwowy heblowany lub szlifowany), w  tym samym czasie może także zdecydować się na listwy przypodłogowe. Do niego należy także ostatnie słowo na temat grubości i szerokości desek (albo rodzaju ułożenia klepek/kasetonów) oraz sposobu ich wykończenia. W ofercie Chapel Parket Polska dostępne są zarówno deski postarzane, jak i podłogi występujące w różnych barwach (np. seria Color Line lub Middle Age Floors), co otwiera przed inwestorem szeroki wachlarz możliwości.

Spersonalizowane zamówienia pozwalają zdobyć podłogi niepowtarzalne, wykonane specjalnie dla nas. Unikatowe parkiety, odzwierciedlające nasze potrzeby są teraz na wyciągnięcie ręki.

Data dodania: 10.09.2013