Odpowiedz na pytanie dlaczego chciał(a)byś mieć w domu drewnianą podłogę i wygraj bon o wartości 3 tysięcy złotych. Jawor-Parkiet ogłasza konkurs dla miłośników drewna.

23 grudnia wystartował konkurs firmy Jawor-Parkiet o nazwie „Podłoga to podstawa”. Trzy osoby, które wykażą się największą kreatywnością, otrzymają bony na zakup dowolnie wybranej podłogi organizatora konkursu.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie: dlaczego chciał(a)byś mieć w swoim domu drewnianą podłogę oraz polubić fanpage firmy Jawor-Parkiet na Facebooku.

Autor najciekawszej odpowiedzi otrzyma bon o wartości 3 tysięcy złotych, a dwie kolejne osoby otrzymają bony o wartości dwóch i tysiąca złotych. W trakcie trwania konkursu wśród wszystkich uczestników organizator rozlosuje sześć nagród tygodnia w postaci zestawu upominków od Jawor-Parkiet.

Konkurs zakończy się 3 lutego 2014, a wyniki zostaną ogłoszone 10 lutego. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej organizatora. Jawor-Parkiet pokrywa koszty podatku od wygranej.

Data dodania: 07.01.2014