Od lipca architekci, dekoratorzy wnętrz i projektanci uczestniczyli w Hoff&Golf Krakowskiej Golfowej Lidze Architektów. 22 października uczestnicy rozgrywek przystąpili do egzaminu na Zieloną Kartę. Ostatnie spotkanie było także okazją do podsumowania cyklu.

Zajęcia w ramach ligi trwały cztery miesiące. W tym czasie uczestnicy poznawali dyscyplinę i szlifowali swoje umiejętności. W rozgrywkach udział wzięło 85 osób, dla większości z nich był to pierwszy kontakt z golfem.

Jednym z partnerów cyklu była firma Chapel Parket Polska, producent dębowych podłóg stylizowanych.

Trwające cztery miesiące rozgrywki podsumowano podczas wieczornej gali. Najlepszym uczestnikom ligi wręczono nagrody, wyróżniono także laureatów poszczególnych konkursów i turniejów.

 W kategorii mężczyzn najlepszy rezultat w klasyfikacji generalnej osiągnął Marcin Sudnik.

Wśród pań najlepsza okazała się Anna Aksentowicz.

Najlepszy wynik w konkursie na najdłuższe uderzenie (longest drive) wśród pań uzyskała Izabela Kowalczyk-Ptak, zaś wśród panów – Łukasz Szydłowski. W rywalizacji na zagranie jak najbliżej wyznaczonego celu (closest to the pin) zwyciężyli Joanna Śmieszek i Bogdan Dziedzic.

Nagrodę ufundowaną przez firmę Chapel Parket Polska otrzymała Barbara Rusiniak, która zajęła pierwsze miejsce w turnieju wieńczącym ligę.

Organizatorzy cyklu przewidują kontynuację rozgrywek golfowych. Druga odsłona ligi ma się odbyć już w przyszłym roku.

Data dodania: 08.11.2011