Dziecięca wyobraźnia i potrzeby najmłodszych domowników stały się inspiracją dla firmy POL-SKONE, która specjalnie z myślą o nich stworzyła kolekcję HAPPY. Głównym jej produktem są drzwi wewnętrzne z wbudowaną tablicą magnetyczną. Drzwi mają zatem zarówno funkcjonalne zastosowanie, jak i mogą być źródłem kreatywnych działań naszych podopiecznych.

Cel nadrzędny – wielofunkcyjność

Firma POL-SKONE wyprodukowała kolekcję HAPPY dedykowaną dzieciom. Dzięki wbudowaniu tablicy interaktywnej, rodzice zyskują oszczędność miejsca, pieniędzy i czasu. Dzieci natomiast mogą wykorzystać nieograniczone pokłady kreatywności i przenieść swoje wewnętrzne przemyślenia na tablicę. Co ważne, może ona także pełnić funkcję tablicy informacyjnej.

Z myślą o młodych artystach

Trzeba przyznać, że małe dzieci uwielbiają rysować. Dzięki użytkowaniu drzwi z kolekcji HAPPY będą mogły to robić – bezkarnie – nawet na nich. A gdy znudzi im się ich tymczasowa twórczość, będą mogły zmienić dowolnie i kiedykolwiek będą chciały wystrój swojego wnętrza. Tablica może być też namiastką szkoły w pokoju przedszkolaka lub stanowić źródło wymiany informacji między rodzicami i dziećmi.

Kolorowo i bezpiecznie

Kolekcja Happy jest głównie adresowana do dzieci, stąd główny nacisk producenta na kwestię bezpieczeństwa użytkowania. Przeszklenie w drzwiach wykonane jest z sześciomilimetrowego szkła, a drzwi zostały wykonane w systemie przylgowym. Ramiak z klejonki sosnowej obłożony został płytami HDF, a jego kolor można dowolnie wybrać z palety RAL lub NCS (jedyny wyjątek stanowią odcienie metaliczne). Tablica magnetyczna jest dwustronna; z jednej strony pokryta jest czarnym kolorem, z drugiej zaś wykonana jest w kolorze drzwi. Tablica jest oczywiście gadżetem, który uatrakcyjnia model drzwi, nie jest jednak obligatoryjna i istnieje model standardowy, który jest jej pozbawiony.

Data dodania: 08.11.2012