21 marca 2019 w Warszawie odbyła się Gala Buildera, podczas której wręczono statuetki w zakresie architektury i budownictwa, inwestycji publicznych i prywatnych oraz nauki i edukacji. Wyróżnienie TopBuilder w kategorii innowacyjny produkt rekomendowany i zweryfikowany rynkowo otrzymał system posadzki parkingowej Deckshield. Jego producentem i dostawcą jest Flowcrete Polska.

Już po raz jedenasty nagrodzono najwyższej jakości produkty i rozwiązania budowlane, realizacje wykorzystujące innowacyjne systemy, a także produkty IT przeznaczone dla architektury i budownictwa. Nagrody przyznała Kapituła, w której składzie znaleźli się redaktorzy miesięcznika „Builder”. Patronat nad wydarzeniem objęło Stowarzyszenie Architektów Polskich.

 

źródło: Flowcrete Polska

Zwycięska posadzka Deckshield to elastyczne, poliuretanowe, wodoszczelne posadzki parkingowe. Są przeznaczone do użytkowania na parkingach, a to dzięki antypoślizgowej fakturze oraz palecie barw umożliwiających czytelne oznakowanie ciągów pieszych, miejsc postojowych i organizacji ruchu. Dzięki wysokim parametrom użytkowym sprawdzają się w bardzo wymagających warunkach.

Posadzek Deckshield użyto m.in. na parkingu w Warsaw Spire, Q22 i biurowcu Bobrowiecka 8 w Warszawie, a także w budynkach biurowych innych miast Polski. Położono je również w miejscach użytku publicznego, takich jak największe centrum handlowo-rozrywkowe w Wielkopolsce – Posnania, Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku czy Filharmonia Szczecińska.

[KK]

Data dodania: 29.03.2019