Producent drzwi i podłóg VOX postanowił uaktualnić swoją kolekcję drzwi i wprowadził do niej nowy model Classic, który liczy 14 różnych wariantów.

Dynamicznie i z pasją

Nowy model kolekcji Drzwi VOX charakteryzuje się frezowanym motywem w paski i fale, który harmonijnie powtarza się na skrzydle drzwiowym, na ościeżnicy i na listwie przypodłogowej. Tym samym, drzwi te wkomponują się zarówno w nowoczesne wnętrza, jak i uzupełnią tradycyjne aranżacje naszych mieszkań.

Rozległość wyboru

Model Classic ma aż 14 wariantów, więc każdy użytkownik na pewno znajdzie model odpowiadający swoim potrzebom. Występują modele gładkie, z listwą, z lustrzem oraz z szybą – na całej powierzchni lub alternatywnie wąska szyba z nadrukiem. Szyby występują w dwóch kolorach – białym i hebanowym. Lustro z kolei spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa i nie odklei się od powierzchni skrzydła, nawet w przypadku jego pęknięcia, gdyż zostało ono przymocowane do płyciny drzwi. Dekoracyjne wzory nadruków takich jak motyle uatrakcyjnią wystroje pomieszczeń i sprawią, że będą się one wyróżniać na tle ściany.

Stabilna cena

Kolekcja Classic ma z góry narzucony cennik i klient nie ma możliwości samodzielnego projektowania skrzydeł drzwiowych.

Data dodania: 09.11.2012