Panele winylowe z mineralnym rdzeniem zdobyły najważniejszą nagrodę designu – RED DOT. Wyprodukowana w całości w Polsce podłoga została doceniona w międzynarodowym konkursie. Jury RED DOT doceniło podłogę z rdzeniem mineralnym Arbiton z warstwą akustyczną Aculay nie tylko za unikatowy design, ale także za wyjątkową funkcjonalność i ekologię.

Piękne, funkcjonalne, inteligentne czy innowacyjne – produkty uhonorowane przez jury Red Dot Award łączy unikatowa jakość wzornictwa. Rokrocznie na konkurs napływa kilka tysięcy projektów z całego świata. W tegorocznej edycji nagrodę otrzymało innowacyjne rozwiązanie –  podłoga z rdzeniem mineralnym z warstwą akustyczną Aculay – zaprojektowana i wyprodukowana w całości w Polsce, a także poddająca się recyklingowi przez firmę. To olbrzymi sukces dla rodzimej branży podłogowej.

Panele winylowe Arbiton z mineralnym rdzeniem – po pierwsze design, po drugie funkcjonalność

„Piękna jak drewno, praktyczna jak płytki” – taka właśnie jest podłoga z mineralnym rdzeniem marki Arbiton. Dostępna w kilku niepowtarzalnych kolekcjach i kilkudziesięciu wybarwieniach. Charakteryzuje się innowacyjną głęboką strukturą naturalnego drewna. Panele winylowe Arbiton powstały w polskim studio projektowym. Cechuje je niepowtarzalność desek i mnogość dekorów. Dzięki temu zabiegowi podłoga Arbiton Mineral HD wygląda naturalnie i prawdziwie.

Data dodania: 21.04.2024