ROCA Polska zaprasza wszystkich pasjonatów projektowania i sztuki użytkowej do wzięcia udziału w organizowanym przez siebie konkursie pt. “Czas na Dizajn”. Na uczestników zabawy czeka nie lada wyzwanie – stworzenie grafiki na przycisk spłukujący ROCA Pro.

Konkurs organizowany przez ROCA Polska odbywa się w przestrzeni portalu Facebook. Aby wziąć w nim udział, należy polubić stronę konkursu, a później za pomocą zamieszczonej na niej aplikacji, zaprojektować grafikę na przycisk spłukujący. Gotowa koncepcja zostanie opublikowana w galerii na stronie konkursowej, gdzie wszyscy, którym się spodoba będą mogli oddać na nią swój głos.

Zabawa rozpoczęła się 12 listopada, zgłoszenia przyjmowane są do 11 stycznia 2013. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest natomiast na 31 stycznia przyszłego roku.

“Czas na Dizajn” skierowany jest nie tylko do profesjonalistów, mogą wziąć w nim udział również osoby, które traktują projektowanie jako hobby i dobrą rozrywkę oraz studenci kierunków artystycznych.

Na laureatów czekają cenne nagrody, m.in. Laptop Ultrabook™ XPS 13 , wraz z najnowszym oprogramowaniem Adobe Design Standard CS6 PL Win oraz z zestawem oprogramowania: Creative Suite 6: Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat X Pro, Bridge, Media Encoder. Przygotowano również nagrody publiczności – tabletów PC Samsung Galaxy Tab 2 10.1.

Data dodania: 03.12.2012