Metaliczny połysk, eksperymenty ze strukturą, imitacje włoskich marmurów to tylko niektóre z nowatorskich efektów dekoracyjnych proponowanych przez markę Sigma Coatings. Zobacz, jak możesz zamienić zwykłą ścianę w oryginalne arcydzieło.

Sigma Coatings (PPG Deco Polska) poszerzyła swoją ofertę o specjalną gamę produktów, które umożliwiają tworzenie unikatowych efektów dekoracyjnych.

Sigma Kwarts to farba strukturalna, które powinna przypaść do gustu osobom, którym znudziły się gładkie ściany. Specjalna receptura umożliwia kreatywną obróbkę zaraz po nałożeniu na powierzchnię – za pomocą pacy, szpachelki lub wałka możemy kształtować rozmaite struktury np. fakturę skał, piasku, a nawet tkaniny. Powłoka tworzona przez farbę jest bardzo plastyczna, więc przy odrobinie fantazji możemy tworzyć także bardziej wyszukane wzory. Sigma Kwarts dostępna jest w wersji białej oraz barwnej, można ją także z powodzeniem łączyć z innymi produktami Sigma Coatings.

Sigmulto Expression to wodorozcieńczalna, półprzeźroczysta farba dekoracyjna, która umożliwia po nałożeniu swobodną modyfikację wyglądu. Przykładowo po przyłożeniu do niej folii malarskiej uzyskamy efekt pajęczyny.

Sigmulto Metallic to wodorozcieńczalna farba, która po wyschnięciu daje efekt imitujący prawdziwy metal. Farba dostępna jest w 36 barwach, które są inspirowane różnymi odmianami metali. Farbę tą nanosi się na gładkie powierzchnie lub ściany ozdobione wcześniej produktami strukturalnymi. Sigmulto Metallic polecana jest również do tapet wykonanych z włókna szklanego.

Sigmulto Evolution to farba inspirowana malarską techniką pointylizmu, polegającą na pokrywaniu płótna tysiącami barwnych plamek. Podobny efekt można uzyskać stosując właśnie ten produkt. Nanosi się go za pomocą natrysku pneumatycznego na powierzchnie uprzednio pomalowane, pokryte tynkiem strukturalnym lub tapetami z włókna szklanego.

Sigmulto Stucco przypadnie natomiast do gustu miłośnikom włoskich marmurów. Ta masa dekoracyjna dobrze imituje bowiem wygląd naturalnych skał ozdobnych. Dzięki wysokiej plastyczności masę można dowolnie kształtować za pomocą pacy.

Data dodania: 21.02.2011