16 i 17 października na warszawskim Torwarze odbędą się targi adresowane do osób budujących, remontujących lub urządzających swoje mieszkania i domy. Oprócz możliwości zapoznania się z ofertą polskich i zagranicznych firm, zwiedzający będą mieli okazję uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach towarzyszących oraz uzyskać atrakcyjne rabaty.

W obszernym dziale Budowa będą prezentowały się firmy oferujące najnowsze rozwiązania z zakresu budowy domów m.in. drewniane, energooszczędne fińskie domy modułowe lub domy z bali, a także producenci pokryć dachowych, płytek elewacyjnych, balustrad balkonowych, bram i ogrodzeń.

W dziale Wnętrza nie zabraknie producentów podłóg, oświetlenia, schodów, wkładów kominkowych i innych firm z branży wnętrzarskiej.

Na terenie targów będzie też działać Centrum Bezpłatnych Porad, w którym na pytania odwiedzających będą odpowiadać architekci, architekci krajobrazu, eksperci instalatorzy, inżynierzy budownictwa, konsultanci ds. budownictwa energooszczędnego, prawnicy, specjaliści ds. wentylacji.

Data dodania: 12.10.2010