Polski design bez barier. W dniu 26 sierpnia 2010 r. na skandynawskich targach designu CODE w Kopenhadze, zostanie otwarta wystawa „UNPOLISHED 4 — young design from Poland” – kompleksowa prezentacja współczesnego polskiego designu.

Na wystawie przedstawione zostaną prace i dokonania młodych polskich projektantów w tym między innymi: Aze, Betonu, Malafora i Kompottu. Będzie to już czwarta edycja wystawy, która w minionym roku wzbudziła ogromne zainteresowanie publiczności festiwalu Design September w Brukseli.

Po prezentacji wystawy na Międzynarodowych Targach CODE wystawa zostanie przeniesiona do Centrum Designu w Kopenhadze (BC Design Center), gdzie będzie prezentowana do końca września 2010 roku jako „UNPOLISHED 5 — young design from Poland”.

Na wystawach w Kopenhadze zobaczymy prace: Aze Design, Agnieszki Bar, Betonu, Joanny Bylickiej, Grzegorza Cholewiaka, DBWT, Gogo, Agnieszki Kajper, Kompottu, Bogdana Kosaka, Krystiana Kwiecińskiego, Lapolki, Malafora, Kariny Marusińskiej, Moomoo Architects, Bartosza Muchy, Moniki Patuszyńskiej, Plecow, Puff -Buff Design, Joanny Rusin i Agnieszki Czop, Strawberry Kingdom i Magdaleny Trzcionki.

Wystawy UNPOLISHED 4 oraz UNPOLISHED 5 zorganizowane zostały staraniem Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli i Ambasady RP w Kopenhadze przy współpracy z BC Design Center w Kopenhadze.

na zdjęciu: Karina Marusińska “Ogryzki. fot. Mariusz Walterowicz

Data dodania: 30.08.2010