Linia produktów do ochrony i dekoracji drewna zainspirowana Skandynawią została nagrodzona w kategorii „Środki ochrony drewna”.

Plebiscyt „Korona Konsumenta” ma na celu wyłonienie najpopularniejszych produktów i marek w danych kategoriach i segmentach rynkowych. Laureaci konkursu otrzymują potwierdzenie wysokiej jakości oraz popularności ich produktów. Godło „Korony Konsumenta” przyznawane w ramach konkursu jest rozpoznawalne wśród konsumentów i świadczy o renomie oznaczonego nim produktu. Odznaczenie to stanowi wartość marketingową i promocyjną dla laureatów, którzy mogą wykorzystać je podczas kampanii marketingowych, umieścić w folderach reklamowych oraz na stronie internetowej.

Wyróżniona linia produktów marki VIDARON inspirowana jest skandynawską miłością do drewna. Mieszkańcy dalekiej północy znani są z wykorzystywania tego materiału do produkcji przedmiotów użyteczności codziennej i nie tylko. Umiejętne wykorzystywanie walorów drewna to motto marki VIDARON, która swoją nazwę wzięła z nordyckiej mitologii, w której Vidar jest opiekunem drzew.

 VIDARON to marka produktów do ochrony i dekoracji drewna oferująca impregnaty, lakierobejce, lazury i lakiery.

Data dodania: 01.12.2011