Walentynki to dzień, w którym chcemy bardziej niż kiedykolwiek okazać uczucie najbliższej osobie. Atrybutem tego dnia miłości są wszelkiego rodzaju serduszka, kwiaty i słodycze, które ofiarujemy swojej drugiej połówce. Sprawdź jaką propozycję na Dzień Zakochanych przygotowała firma KOMFORT.

W sklepach KOMFORT dostępna jest specjalna kolekcję dywaników w kształcie serc, które mogą być oryginalnym prezentem do pokoju nastolatki czy sypialni zakochanych. Walentynkowe dywany Sufix są dostępne w kolorach różu, czerwieni, fuksji, fioletu. Można kupić pojedynczy dywanik lub cały komplet 4 serduszek i ułożyć z nich romantyczną kompozycję.

Kolejną propozycją jest dywanik w kształcie serca z kolekcji Esprit – Pink Heart lub dywan różowy w kształcie koła z serduszkami Kids Serce. Taki dywanik doskonale wpasuje się do sypialni lub do pokoju dziecięcego.

Jeżeli sami chcemy zdecydować o konkretnym wzorze i wymiarze dywanowego serca, w sklepach Komfort można zamówić przycięcie dowolnej wykładziny do wybranego przez siebie kształtu wraz z obszyciem. Taka usługa jest dostępna we wszystkich sklepach KOMFORT.

Data dodania: 06.02.2012