Już w najbliższy poniedziałek wielki dzień dla wszystkich zakochanych oraz miłośników różowego koloru. Kwiaty, czekoladki, a może… dywan? Zobacz jaką propozycję na Dzień Zakochanych przygotowała firma KOMFORT.

Święto Zakochanych na dobre zagościło o naszej kulturze – najbardziej zapobiegliwi adoratorzy dzień 14 lutego planują już od dawna. Tym, którzy jeszcze nie zdecydowali się na upominek dla Ukochanej/Ukochanego z pomocą przychodzi KOMFORT, przedstawiając specjalną walentynkową kolekcję dywanów i wykładzin z motywem serc – pomysł na oryginalny prezent, który nie tylko nie zwiędnie i nie „pójdzie w biodra”, ale i zostanie w pobliżu wybranki/wybranka serca znacznie dłużej.

Specjalna kolekcja dywaników w kształcie serc nosi nazwę Sufix i jest dostępna w kolorach różu, czerwieni, fuksji i fioletu. Można kupić pojedynczy dywanik lub komplet czterech serduszek i ułożyć z nich dowolną kompozycję. Cena dywanu Sufix o wymiarach 80×80 centymetrów wynosi 79 złotych.

Drugą walentynkową propozycją KOMFORTU jest miękka wykładzina dywanowa Happy Hearts w pastelowe, różowe serduszka, której metr kwadratowy kosztuje 49,99 złotych.

Zanim jednak zdecydujcie się uszczęśliwić drugą połówkę miękkim, różowym prezentem, radzimy zorientować się, czy przypadkiem nie ma ona wobec swojej podłogi nieco innych planów 😉

Data dodania: 11.02.2011