Właściciel marek Dekoral, Drewnochron, Domalux i Sigma Coatings stworzył webową aplikację mobilną iKonsultant, która ma spełniać rolę wirtualnego doradcy klienta. Aby dowiedzieć się więcej o produkcie nie trzeba szukać opisów – wystarczy wpisać jego nazwę lub zeskanować kod QR z opakowania.

W aplikacji webowej znajdziemy informacje na temat produktów marek Dekoral, Dekoral Fashion, Malfarb, Drewnochron, Domalux oraz Sigma Coatings. Aby z niej skorzystać potrzebne jest urządzenie mobilne z dostępem do Internetu np. smartfon lub tablet. Aplikacja nie wymaga instalacji, dostępna jest pod adresem www.ikonsultant.com – do jej uruchomienia wystarczy zatem tylko mobilna przeglądarka internetowa.

Wirtualny doradca przekaże informacje na temat właściwości i przeznaczenia produktów wymienionych marek, a także pomoże obliczyć ilość farby lub lakieru, która będzie potrzebna do pomalowania wybranej przez nas powierzchni. Program może też pomóc w zlokalizowaniu najbliższego sklepu, w którym można zakupić wybrany produkt, a także umożliwia stworzenie wygodnej listy zakupów.

Data dodania: 22.05.2013