23 i 24 października we wrocławskim Centrum IASE odbędzie się kolejna edycja Targów Mieszkania Domy Wyposażenie. Odwiedzający będą mieli okazję poznać pełną ofertę rynku mieszkań, domów i kredytów, a także zapoznać się z propozycjami dotyczącymi wyposażenia wnętrz.

Udział w targach pozwala na ogromną oszczędność czasu: poszukujący własnych czterech kątów będą mieli do swojej dyspozycji w jednym miejscu wszystkie oferty pośredników, deweloperów, a także banków i instytucji kredytowych znajdujących się na terenie aglomeracji dolnośląskiej.

Odwiedzający nie tylko będą mogli poznać oferty z rynku pierwotnego i wtórnego, ale także będą mieli okazję porozmawiać z pracownikami Urzędów Skarbowych, by poznać konsekwencje finansowe transakcji mieszkaniowych.

W rozmowach z prawnikami będzie można uzyskać również wszelkie informacje dotyczące kupna, sprzedaży, ksiąg wieczystych itp. To jeden z punktów imprezy, który cieszył się największym zainteresowaniem podczas poprzedniej edycji targów.

Nie zabraknie także bogatej oferty mebli i innych elementów wyposażenia wnętrz.

Każdy odwiedzający otrzyma bezpłatny katalog targowy.

Po wyborze mieszkania i jego wyposażenia nadchodzi czas na samochód. Prawdziwą gratką dla fanów motoryzacji z pewnością okażą się Targi Auto Moto Wyposażenie, które będą się odbywać równolegle do Targów MID. Podczas nich będzie można zapoznać się z najnowszą ofertą koncernów motoryzacyjnych, a także znaleźć odpowiednie wyposażenie dla swoich dwóch lub czterech kółek.

Data dodania: 11.10.2010