Wystartowała czwarta edycja konkursu Malarz Roku Dekoral organizowanego przez firmę PPG Deco Polska. Udział w nim mogą wziąć wszyscy fachowcy przynależni do Klubu Dekoral Prefessional, którzy chcą zaprezentować wysoką jakość oferowanych przez siebie usług i powalczyć o cenne nagrody.

Konkurs Malarz Roku Dekoral organizowany jest od 2010 r. Laureatem pierwszej edycji zabawy została firma Markbud z Kartuz, która zrealizowała światowej klasy inwestycję w postaci hotelu Hilton w Gdańsku. Tak wysoko postawiona poprzeczka wyznaczyła kierunek rozwoju konkursu w następnych latach. Kolejną edycję wygrała firma Bau-Gips, która przeprowadziła przy współpracy z konserwatorem zabytków kompleksowe prace renowacyjno-remontowe Dworca Gościnnego w Szczawnicy. W 2012 r. do grona laureatów dołączyła firma BPBP SA z Bielska-Białej. Wykonała ona od podstaw wielkopowierzchniowy obiekt biurowo-produkcyjny dla Wichary Technologies w Pyrzowicach. Malarz Roku 2013 Dekoral to wyzwanie dla kolejnych ekip profesjonalistów, które pragną pochwalić się udziałem w ambitnych realizacjach.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są od 1 sierpnia do 31 grudnia br. Aby wziąć udział w rywalizacji, należy przystąpić do Klubu Dekoral Proffesional. W tym celu konieczny jest zakup w jednym ze sklepów Centrum Dekoral Proffesional produktów za kwotę minimum 1500 zł. Po wypełnieniu odpowiedniego formularza, otrzymuje się kartę członkowską. Zgłaszać do konkursu można realizacje wykonane przy użyciu produktów dostępnych w sklepach Dekoral.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody, które mają pomóc w realizacji kolejnych prac i inwestycji.

Na nagrodę mogą także liczyć osoby, które wezmą udział w głosowaniu internetowym. Jury wybierze najciekawszy komentarz, a jego autor otrzyma usługę malowania pomieszczenia przez Malarza Certyfikowanego Dekoral przy wykorzystaniu profesjonalnych farb dostępnych w sieci sklepów Centrum Dekoral Professional

Data dodania: 07.08.2013