Firma POL-SKONE wprowadza do swojej oferty nowe drzwi wewnętrzne, które mają pomóc w urządzeniu pomieszczenia według indywidualnych upodobań. Premierową kolekcję ASTRO wyróżnia oryginalna kolorystyka i niecodzienna faktura.

Tendencja do indywidualizacji wnętrz znalazła swoje odzwierciedlenie także w nowym asortymencie firmy POL-SKONE. Kolekcja drzwi wewnętrznych ASTRO ma pozwolić każdemu wymagającemu projektantowi na stworzenie niepowtarzalnego charakteru w swoim domu lub mieszkaniu.

Modele z tej serii dostępne są w szerokiej gamie kolorów z palety RAL, od jasnych beży, błękitów i turkusów poprzez piaskowe odcienie żółci i brązy oraz intensywne czerwienie, fiolety i zielenie. Cechą charakterystyczną kolekcji ASTRO firmy POL-SKONE są poziome ryflowania na drzwiach, które poszerzają je optycznie, a także dają efekt pogłębienia koloru.

Aranżacja z użyciem drzwi z kolekcji ASTRO firmy POL-SKONE

Modele w ciepłych odcieniach pastelowych przeznaczone są do przestrzeni dziennych i osób o romantycznym, ze spokojnym usposobieniu, które lubią harmonię i ciszę.

Kolory drzwi z kolekcji ASTRO można zestawiać na zasadzie przeciwieństw, np. ościeżnica w kolorze szarym w połączeniu ze skrzydłem w kolorze pomarańczowym lub jasnozielonym. Takie wnętrze otrzyma mocno energetyczny wyraz w którym z pewnością będą dobrze czuły się osoby o żywym i dynamicznym usposobieniu.

Natomiast w minimalistycznym, zdominowanym przez szarości wnętrzu, zdecydowany kolor drzwi nabierze mocniejszego wyrazu i będzie przyciągać wzrok, zatem w przemyślany sposób powinien się komponować z innymi dużymi płaszczyznami wnętrza, jak ściana na której są osadzone lub podłoga.

Eksperci z firmy POL-SKONE zapewniają, że najnowsza kolekcja ASTRO spełni oczekiwania osób o różnych charakterach i upodobaniach.

Ceny:

ASTRO model W1, cena 790 zł/netto

ASTRO model W1S, cena 990 zł/netto

Data dodania: 31.05.2012