W przyszły piątek – 4 lutego – opublikujemy wyniki konkursu TWOJA PODŁOGA! Od poniedziałku będziemy też uchylać rąbka tajemnicy na naszym profilu na Facebooku – zapraszamy wszystkich niecierpliwych do śledzenia informacji!

Konkurs TWOJA PODŁOGA cieszył się Waszym ogromnym zainteresowaniem – większość świetnie poradziła sobie z pierwszym pytaniem (prawidłowa odpowiedź brzmiała oczywiście: Zawody o Puchar Parkieciarskiej Stolicy Polski), natomiast odpowiedziami w zadaniu drugim udowodniliście, że Wasza wyobraźnia nie ma granic! 🙂

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy 🙂

Główną nagrodą w naszym konkursie jest fotel NOTI COMFEE, który trafi do autora najciekawszej odpowiedzi. Trzy osoby, które zajmą kolejne miejsca otrzymają świeczniki ufundowane przez firmę Scandi Decor, a do kolejnych trzydziestu osób z największą liczbą punktów trafią gadżety firmy UZIN.

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 4 lutego 2011. Laureaci nagród zostaną także poinformowani o zwycięstwie e-mailem. Wszystkich, którzy nie będą mogli się doczekać, zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie od już poniedziałku (31.01) będziemy stopniowo uchylać rąbka tajemnicy 🙂

Wszystkim sponsorom – Galerii NOTI, firmie Scandi Decor oraz  firmie UZIN Polska – serdecznie dziękujemy za ufundowanie cennych nagród!

Data dodania: 28.01.2011