Luksusowy ośrodek wypoczynkowy w pobliżu mazurskiej wsi Stare Juchy – Siedlisko Morena – zostanie rozbudowany. Teraz i Ty możesz stać się współtwórcą wystroju tego hotelu i przy okazji wygrać tygodniowy pobyt dla dwóch osób!

Konkurs organizowany przez Siedlisko Morena i czasopismo „Dom & Wnętrze” nie jest adresowany tylko do projektantów i architektów – może wziąć w nim udział każdy i zastosować przy projektowaniu dowolną technikę.

Zadaniem jest zaprojektowanie wystroju wnętrza pokoju z łazienką – od mebli, przed dodatki, oświetlenie, aż po materiały wykończeniowe. Styl powinien być tożsamy z tym, jakim obecnie charakteryzuje się obiekt – informacje na ten temat można znaleźć w naszym artykule o stylu rustykalnym lub na stronie www.siedliskomorena.pl.

Ważna wskazówką dla projektujących jest fakt, iż zarówno w łazience, jak i w pokoju będzie instalowane ogrzewanie podłogowe.

Jury, w składzie którego zasiądą przedstawiciele Siedliska Morena, redakcji „Domu & Wnętrza”, Marcin Rubik – architekt oraz Eryk Kawalec – wykładowca ze Szkoły Projektowania Wnętrz Art Studio, wybierze najciekawszą pracę. Jej autor spędzi wraz z osobą towarzysząca magiczny tydzień w Siedlisku Morena.

Projekty można nadsyłać do końca lutego 2011 roku listem – pocztą lub kurierem na adres: Marcin Komarzewski, Edipresse Polska, ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa. Zwycięzca zostanie wyłoniony w czerwcu przeszłego roku.

Data dodania: 22.11.2010