Wiemy już jakie firmy pojawią się na targach BUDMA 2016, które odbędą się w dniach od 2 do 5 lutego. Swoją obecność potwierdziło dotychczas blisko 300 firm. A to jeszcze nie koniec zgłoszeń.

Organizatorzy targów BUDMA udostępnili pierwszą listę zgłoszonych firm, które zaprezentują swoją ofertę podczas przyszłorocznej imprezy. Wśród nich można znaleźć liderów swoich branż jak m.in. firmy: POZBUD, Wiśniowski, Hörmann, Balex Metal, Bamar-Pol, Marcopol, BUDMAT, Röben, Drutex, ZCB Owczary, Team Plast, Sto, PORTOS, Blachy Pruszyński czy CORTIZO.

Prezentacja najnowszych produktów to niejedyna atrakcja, która będzie czekać zarówno na wystawców, jak i zwiedzających. Aby zapewnić jak najlepsze warunki do prowadzenia rozmów biznesowych, pierwszy dzień będzie poświęcony przedstawicielom handlu. Na uwagę zasługuje program Hosted Buyers, dzięki któremu do Poznania przyjadą przedstawiciele sieci zakupowych i dystrybucyjnych z wielu krajów z całego świata.

Nowa odsłona Strefy Testów powinna przykuć uwagę zwłaszcza wykonawców. To właśnie tam będzie można przetestować narzędzia i materiały budowlane, a zarazem poznać efektywne metody ich stosowania. Przez cały okres trwania targów będzie możliwość zobaczenia pracy fachowców występujących w ramach licznych mistrzostw, turniejów i pokazów.

Z kolei na architektów i projektantów będzie czekać Forum Architektury. Za jego przygotowanie odpowiedzialni będą organizatorzy BUDMY oraz Izba Architektów RP. Podczas forum odbędzie się m.in. debata z udziałem branżowych autorytetów i spotkanie ze światowej sławy gwiazdą architektury.

Inwestorzy i generalni wykonawcy również znajdą dla siebie ciekawe wydarzenia. Jednym z nich będzie VII Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego.

Targom BUDMA 2016 towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI. Dzięki temu będzie można zobaczyć unikatową w skali naszego kraju, ekspozycję najnowszych propozycji branży kominkowej.

Więcej informacji i aktualna lista wystawców targów można znaleźć na stronie budma.pl

Data dodania: 04.11.2015