W salonie mam położone panele laminowane i dobrane do nich listwy. Niestety ściany są krzywe nawet po solidnym przykręceniu listew pozostały szpary. Czy mogę je wypełnić?

Niestety w przypadku paneli ułożonych bezklejowo nie wolno niczym tych ubytków uzupełniać. „Pływające” podłogi mocno „pracują” i z tego powodu wszelkie uszczelniacze przy listwach już po paru tygodniach czy miesiącach wykruszyłyby się.

Jedynie w przypadku przyklejonej podłogi można takie szparki wypełnić masą lub wypełniaczem akrylowym – od góry najlepiej zastosować uszczelniacz w kolorze ściany, a od dołu o barwie zbliżonej do tej, którą posiada podłoga i listwa – wtedy takie uszczelnienia będą najmniej widoczne.

Data dodania: 26.11.2013

Info o ekspercie

Bartosz Grygorowicz - UZIN UTZ Polska

Bartosz Grygorowicz - UZIN UTZ Polska

Dyrektor handlowy UZIN UTZ Polska

Zadaj pytanie

Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie BLUE OCEAN Artur Hankiewicz, ul. Św. Michała 73, 61-005 Poznań, NIP: 5732283388. Podane dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na pytanie. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.