Deweloperzy zwracają uwagę, że największą popularnością na rynku cieszą się mieszkania o małym metrażu. Aranżacja takiego mieszkania stanowi nie lada wyzwanie dla projektantów wnętrz i samych właścicieli. Z pomocą przychodzą kreatywni designerzy, którzy projektują rozwiązania pomagające zaoszczędzić miejsce.

Przykładem takiej propozycji może być kolejny projekt francuskiego designera Paula Menanda, o którego krześle triplette pisaliśmy już wcześniej. Nowy projekt został nazwany przez autora Tabouret Modeste, co w wolnym tłumaczeniu oznacza skromny taboret.

Taboret ten de facto składa się z trzech stołków, które można złożyć w podobny sposób jak wspomniane wcześniej krzesło triplette. Poszczególne stołki są idealnie wyprofilowane i złożone w jeden taboret wyglądają tak samo dobrze jak pojedynczo. Potrójny taboret jest tak samo funkcjonalny w wersji złożonej, jak i rozłożonej.

Taboret jest wykonany z drewna oraz metalu. Przedstawiony projekt został wykonany w trzech różnych odcieniach niebieskiego – od granatu po pastelowy jasny niebieski. Złożony stołek wygląda zatem jak trójkolorowe siedzisko.

Data dodania: 28.06.2012