Każda kobieta wie, że jej najlepszym przyjacielem są diamenty. Tuż za nimi plasuje się toaletka. Dobrze zorganizowana może stać się miejscem, w którym panie będą chętnie rozpoczynać i kończyć każdy dzień. Oto kilka przykładów jak stworzyć tę damską świątynię urody w domowym zaciszu.

Niemal wszystkie panie marzą o dobrze oświetlonym zakątku z dużym lustrem, przed którym będą mogły oddawać się codziennej pielęgnacji. Jeśli w łazience nie ma odpowiedniego światła, najlepszym rozwiązaniem jest toaletka. Warto podarować sobie odrobinę luksusu i zdecydować się na zakup mebla odpowiedniego do naszego wnętrza.

Z pomocą przychodzą producenci, którzy rokrocznie, podążając za najnowszymi trendami wprowadzają do swojej oferty różnorodne wzory.

Na miłośniczki minimalizmu czekają surowe modele z lakierowanego drewna pozbawione zdobień. Kobiety lubiące otaczać się przedmiotami w stylu retro z pewnością zdecydujesz się na piękne i złocone toaletki z elementami dekoracyjnymi. Właścicielki mniejszych pomieszczeń pokochają meble wielofunkcyjne, które sprawdzą się jednocześnie jako biurko, stolik i toaletka.

Chcącym stworzyć niepowtarzalny przedmiot, pasujący do wnętrza, polecamy zakup starszego mebla i przystosowanie go do swoich potrzeb. Warto pomyśleć także o kupnie krzesła, które można dopasować do toaletki malując je na odpowiedni kolor lub obijając ciekawą tkaniną.

Decydując się na toaletkę należy zwrócić szczególną uwagę na to, czy posiada ona odpowiednią liczbę szuflad i przegródek niezbędnych do przechowywania damskich gadżetów, biżuterii i kosmetyków. Do tych wyposażonych jedynie w blat należy dobrać pojemniki, w których będziemy przechowywać wszystkie potrzebne przedmioty.

Nieodłącznym elementem każdej toaletki jest lustro. Właścicielki nowoczesnych wnętrz najczęściej wybierają te o prostokątnym kształcie. Do pomieszczeń w stylu shabby chic idealnie pasują lustra owalne w ramie ze zdobieniami. Panie przeważnie decydują się na jedno duże lustro usytuowane w centralnym miejscu mebla.

Mamy nadzieję, że dla planujących zakup toaletki do sypialni bądź łazienki, przedstawione przez nas aranżacje będą niezwykle inspirujące.

Data dodania: 27.01.2014