Od lat firma Designflooring dokłada wszelkich starań, by podłogi typu LVT zyskiwały uznanie architektów i projektantów jako praktyczny i wytrzymały produkt dobrze imitujący naturalną fakturę drewna i kamienia. Najnowsza kolekcja LooseLay to luksusowe podłogi winylowe, bardzo łatwe w montażu i użytkowaniu, a do tego niezwykle designerskie.

Kolekcja podłóg Designflooring LooseLay jest inspirowana naturalnymi materiałami i znajduje się w niej 13 rodzajów desek w modnych odcieniach drewna, sześć przypominających teksturą kamień oraz dwie unikalne płyty z serii „tekstylnej” dostępne w większych rozmiarach (1050 mm x 250 mm i 500 mm x 610 mm).

Dodatkowo bardzo dobra absorpcja akustyczna oraz doskonałe referencje środowiskowe sprawiają, że podłogi sygnowane marką Designflooring zyskują coraz większe grono zwolenników na całym świecie.

Zgodnie z obowiązującymi trendami w najnowszej kolekcji pojawiły się produkty o charakterze rustykalnym. Wśród nich są jasne deski Country Oak w odcieniu szarobrązowym, ale także znacznie ciemniejsze Rustic Timber, z bardziej wyrazistymi wzorami słojów. Gama dostępnych desek jest bardzo szeroka: począwszy od chłodnych odcieni bieli Ashland LLP95 po ciepłe odcienie ciemnoczekoladowe Dover LLP93.

Kolekcja podłóg kamiennych obejmuje zarówno produkty w jasnych, kremowych odcieniach, jak i te w bardzo efektownym czarnym kolorze. Projektanci nie zapomnieli także o bardzo modnych w tym sezonie odcieniach szarości i pełnych kontrastów, ciepłych kolorach ciemnobrązowych, które doskonale sprawdzają się zarówno we wnętrzach tradycyjnych jak i nowoczesnych.

Nowa seria podłóg Designflooring to także dostępne od 2014 roku deski Pennsylvania LLT204 i Nevada LLT205 – przypominające teksturą kamień, cechujące się unikalnym i nowoczesnym stylem.

Dlaczego warto wybrać podłogi Designflooring LooseLay?

 

Szybki i prosty montaż – Designflooring LooseLay mogą być położone na wszystkich twardych podłożach, które są zwarte, gładkie, czyste, suche i odkurzone. Istnieje możliwość montażu płytek i desek LooseLay bez kleju. Jednakże w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu producent zalecaja użycie odpowiedniego kleju do podłóg.

Tania i łatwa naprawa – jeśli jakakolwiek część podłogi zostałaby zniszczona, można ją szybko naprawić dzięki innowacyjnej technice indywidualnego montażu.

Wysokie parametry akustyczne – produkty Designflooring gwarantują pochłanianie dźwięków, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem w pokojach dla dzieci, sypialniach i pomieszczeniach mieszkalnych przygotowywanych do użytku np. nad garażem.

Duży komfort – podłogi Designflooring są cieplejsze i bardziej miękkie w dotyku niż płytki z kamienia czy płytki ceramiczne.

Niezwykła odporność – wyroby Designflooring są bardzo trwałe. Na produkty Designflooring LooseLay obowiązuje 10-letnia gwarancja. Jeśli użyte są w mieszkaniach lub domach prywatnych gwarancja może wzrosnąć aż do 15 lat.

Wyjątkowy design – użytkownicy wybierający podłogi Designflooring, doskonale imitujące naturalne materiały, mogą teraz liczyć na bogatą kolekcję desek w dużych rozmiarach oraz płytek o teksturze kamienia, dzięki którym mogą stworzyć aranżację pasującą do każdego wnętrza.

Łatwe w utrzymaniu – płytki Designflooring LooseLay są łatwe do utrzymaniu w czystości. Regularne mycie mopem z użyciem minimalnej ilości wody i środków czystości o neutralnym pH wystarczy, by utrzymać powierzchnię wolną od brudu. Winyl jest odporny na nieżrące płyny i plamy. Nie jest wrażliwy na wilgoć i temperaturę, dzięki czemu nie kurczy się, nie wydłuża i nie fałduje.

Na ogrzewanie podłogowe – podłogi Designflooring nadają się do zastosowania z systemami ogrzewania podłogowego pod warunkiem, temperatura powierzchni nie przekraczała 27°C.

Więcej informacji produktach jest dostępnych na stronie www.designflooring.pl wraz z danymi technicznymi każdej linii podłóg oraz szczegółowymi wytycznymi na temat ich instalacji i konserwacji.

Firma poszukuje nowych partnerów z branży pokryć podłogowych, którzy chcieliby podjąć współpracę w zakresie sprzedaży produktów marki Designfloorng. Szczegółowych informacji udziela Konrad Tenczyński, Dyrektor Ds. Handlowych, pod numerem telefonu: 600 180 555 lub adresem e-mail: konrad.tenczynski@designflooring.com.

O Designflooring

Założona 40 lat temu w Zjednoczonym Królestwie, nasza główna spółka była pierwszą, która wprowadziła piękne luksusowe podłogi winylowe (LVT) na rynek. Designflooring, firma która reprezentuje markę na rynku europejskim, została założona w 2006 roku. Wiernie odwzorowujemy piękno i detale naturalnego drewna oraz kamienia w luksusowych winylowych pokryciach podłogowych, które dodatkowo zapewniają wytrzymałość, łatwość w utrzymaniu, higieniczność i komfort. Podłogi Designflooring mogą być stosowane wraz z systemami ogrzewania podłogowego. Oferta obejmuje ponad 150 wzorów i formatów.

Data dodania: 13.01.2015