Kolorowe lub ozdobione rysunkami, zdjęciami i wzorami – nowoczesne dekory podłóg laminowanych mogą w dziecięcych pokojach stworzyć atmosferę indywidualizmu i kreatywności, a także służyć do zabawy i nauki.

Podłogi z rysunkami lub zdjęciami kaczek, królików, misiów przekształcą sypialnię dziecka w miniaturowy ogród zoologiczny, a „baśniowe podłogi” z Jasiem i Małgosią, Czerwonym Kapturkiem i Kopciuszkiem na pewno przypadną do gustu miłośnikom popularnych bajek.

Panele Kronotex Playground

Różnokolorowe panele mogą być ze sobą łączone, co pozwala na rozwinięcie wyobraźni dzieci i wniesienie odrobiny designu w świat najmłodszych. Kolory niebieski, zielony i biały pomogą ożywić i rozweselić pokój.

Pergo White Tile, Lime Green, Electric Blue

W podobny sposób można używać także bardziej zdecydowanych barw – takich jak czarny czy czerwony.

Pergo Black & Red Tile

Niektóre powierzchnie mogą być nawet używane przez dzieci jako ogromne „kartki” do rysowania, ponieważ ich powierzchnie są bardzo wytrzymałe i odporne na zmywanie.

Panele Witex White Oak

Regularna pielęgnacja uniemożliwia brudowi i kurzowi wnikanie w podłogę, co jest szczególnie ważne w przypadku dzieci ze skłonnością do alergii.

Panele Berry Floor Pompei

Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na podłogę ze wzorem, łączenie różnokolorowych paneli czy wybierzemy naturalny odcień drewna, podłogi w pokoju dziecka nie muszą być „nudne”. Panele z delikatnym wzorem drewna świetnie komponują się bowiem z kolorowymi meblami.

Data dodania: 03.08.2011