Z początkiem roku pojawiły się nowe propozycje kolekcji drzwi, m.in. od INVADO i Porta Drzwi. Tym razem przyjrzeliśmy się nowościom przez pryzmat zaaranżowania pokoi dziecięcych.

Lekkość od INVADO

Marka INVADO wprowadziła do oferty kolekcję skrzydeł modułowych LAGO, które pozwalają na samodzielny wybór wielkości przeszkleń. Wąskie powierzchnie szkła będą stanowiły element dekoracyjny i dodadzą drzwiom lekkości. Z kolei te szersze z powodzeniem rozjaśnią wnętrze.

Do wyboru są cztery warianty: LAGO 1 to drzwi pełne, LAGO 2 i LAGO 3 zawierają subtelne przeszklenia, z kolei LAGO 4 wpuszczą do pokoju najwięcej światła.

Dodatkowo, LAGO umożliwia wybór drzwi spośród 6 rodzajów oklein, a są to: ENDURO, ENDURO 3D, ENDURO PLUS, ECO-FORNIR FORTE, ECO-FORNIR laminat CPL oraz okleina RYFLOWANA w łącznie 22 kolorach.

 

LAGO

źródło: LAGO, model: LAGO 4

Funkcjonalność od Porta Drzwi

Porta również stawia na delikatność i minimalizm. Jednym z modeli są drzwi SMART, które powstały z myślą o ich funkcjonalnym zastosowaniu. Producent proponuje wykorzystanie ich w ciekawy sposób jako dodatkową przestrzeń, na której można umieścić uchwyty, haczyki, a nawet półki.

 

porta

źródło: Porta Drzwi, model: SMART

Producent sugeruje postawić na biel również w modelu VECTOR Premium. Będą stanowić subtelne tło dla pełnego barw dziecięcego wnętrza.

 

Porta

źródło: Porta Drzwi, model: VECTOR Premium

Przytulność wnętrza podkreślą za to drzwi KONCEPT, a to dzięki ciepłemu, drewnopodobnemu wybarwieniu. Z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych, przeszklenia wykonano z hartowanego szkła.

 

Porta

źródło: Porta Drzwi, model: KONCEPT

[KK]

Data dodania: 19.02.2019