Apartament z widokiem na morze. Codzienna możliwość oglądania wschodów i zachodów słońca. Ogród z basenem i możliwość relaksu z przepięknym krajobrazem każdego dnia. Modernistyczne wnętrze oraz spokojna okolica. Tak można pokrótce scharakteryzować budynek wykonany przez architekta Gerta Wingårdha.

Piękno natury

Dom został zbudowany na działce liczącej 4220 metrów kwadratowych przestrzeni, położonej w nadmorskiej miejscowości Särö. Powierzchnia użytkowa dwupoziomowego apartamentu wynosi 289 m2. Pozostały teren został wykorzystany w formie przestronnego tarasu, basenu oraz ogrodu.

Nowocześnie i z klasą

Mając na uwadze urzekające warunki otoczenia, architekt zdecydował się na przeszklenie całej elewacji znajdującej się od nadmorskiej strony. Taki zabieg wzmacnia nowoczesny styl budynku, a także pozwala z każdego pokoju podziwiać otaczającą naturę w pełnej okazałości.

Relaks w ciepłe dni

Patio zostało wykończone panelami drewnianymi i wzbogacone elementami zieleni. Projektant całej posiadłości na końcu tarasu umieścił niekryty, bez-krawędziowy basen. Dzięki temu użytkownicy apartamentu będą mogli w ciepłe dni korzystać z nadmorskiej kąpieli, tudzież relaksu w domowym basenie. Aby oddać w pełni luksusowy charakter całej posiadłości, nie mogło zabraknąć także ogrodu.

Nieszablonowe wykończenia

Betonowe surowe ściany w połączeniu z drewnem stanowią idealne połączenie. Jasne barwy, oświetlone przez promienie słoneczne, nadają pomieszczeniom unikatowy wygląd. Na uwagę ponownie zasługują przepiękne widoki, które dodają kolorytu kuchni i pokojom znajdującym się na piętrze.

Nic tylko wypoczywać

Całość dopełnia luksusowe wyposażenie wnętrz. Przestronne nowoczesne pomieszczenia, skórzane fotele, kino domowe oraz sauna powinny zapewnić komfort i relaks w czystej postaci.

Data dodania: 27.11.2014