Mebel idealny do małych pomieszczeń. Design i funkcjonalność w jednym. Doc Sofa/Bunk bed firmy Resource Furniture pomoże szybko przemienić salon w sypialnię.

Kanapa oparta jest na drewnianej podstawie i osadzona na metalowych rurkach. Dzięki temu, że wbudowany mechanizm opiera się na tłokach gazowych, zmiana sofy w łóżko piętrowe odbywa się prawie bez użycia siły.

Obicie dostępne jest w dwóch kolorach: pomarańczowym i czerwonym. Ponadto tapicerkę można w każdej chwili zdjąć i wyprać stosując się do zaleceń widniejących na metce.

Wymiary sofy to 950 mm wysokości , 2060 mm szerokości i 900 mm długości. Oba łóżka, które powstają po rozłożeniu sofy przeznaczone są dla ważących poniżej 150 kilogramów. Wymiary „piętrusa” wynoszą 1490 mm wysokości, 2060 mm szerokości i 900 mm długości.

Pod łóżkiem bez problemu można umieścić niewysokie skrzynie, wolna przestrzeń wynosi bowiem 350 mm. Do całego zestawu dołączana jest drabinka, którą jak tłumaczą projektanci, należy postawić pionowo, ponieważ nie ma ona żadnego zabezpieczenia po bokach.

 

Data dodania: 11.03.2011