Podczas rutynowego sprzątania naszła Cię myśl o zakupie odkurzacza piorącego? To dobry trop – zwłaszcza jeśli wciąż odczuwasz, że Twoje mieszkanie jest niedokładnie wyczyszczone. Poniżej przegląd kilku ciekawych propozycji odkurzaczy z funkcją mycia.

W każdym domu, niezależnie od staranności i częstotliwości sprzątania, można znaleźć zakamarki lub powierzchnie, którym daleko do idealnie czystych. Z pomocą przychodzą nowoczesne urządzenia, w tym odkurzacze piorące. Znakomicie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie ma się do czynienia z dużymi powierzchniami dywanowymi i wykładzinowymi. Poza tym znajdują zastosowanie podczas rutynowego sprzątania auta. Są niezastąpione w domach alergików i osób, które nie wyobrażają sobie życia bez psa lub kota.

Odkurzacz piorący BOSCH AquaWash BWD421PET

Odkurzacze piorące to znakomita opcja w przypadku rodzin z małymi dziećmi oraz osób posiadających zwierzęta. Funkcja czyszczenia na mokro i sucho z jednej strony pozwala pozbyć się sierści, kurzu i zanieczyszczeń, z drugiej zaś umożliwia dokładne umycie powierzchni tapicerowanych mebli oraz dywanów i wykładzin. Dzięki temu dom pozostaje idealnie czysty. Dużą zaletą odkurzacza piorącego BOSCH AquaWash jest praca z wykorzystaniem worka bądź w opcji bezworkowej z filtrem wodnym. Wydajny silnik o dużej mocy (2100 W), rura teleskopowa, filtr HEPA i filtr wodny – to główne zalety tego modelu, które czynią go tak popularnym i efektywnym rozwiązaniem. Produkt wyposażony jest w wiele funkcjonalnych akcesoriów, takich jak między innymi ssawka do materaca.

Odkurzacz piorący KARCHER SE 4001

Ten model odkurzacza piorącego stanowi niezbędne wyposażenie domu lub mieszkania, w którym przebywają alergicy, ale też dzieci czy zwierzęta. Znakomicie radzi sobie z usuwaniem brudu, tłustych plam i sierści zwierzęcej, będących pożywką dla roztoczy. Urządzenie jest idealne do czyszczenia dywanów i wykładzin dywanowych – zarówno tych o krótkim, jak i długim runie. Poza tym dobrze sprawdza się podczas czyszczenia podłóg twardych, ale też mebli tapicerowanych, foteli w samochodzie, a nawet ścian. Wspanialeporadzi sobie z rozprowadzeniem roztworu myjącego, a następnie jego dokładnym odessaniem. Po zamontowaniu worka papierowego może pełnić funkcję tradycyjnego odkurzacza sprzątającego na sucho.

Odkurzacz wodny MPM Aquarian MOD-30

Ten ekonomiczny odkurzacz z filtrem wodnym znakomicie odnajdzie się w domu alergika lub miłośnika zwierząt. W kilka minut upora się z zanieczyszczeniami, kurzem, sierścią i roztoczami, pozostawiając czystą i bezpieczną przestrzeń do życia. Jest wyposażony w funkcję mycia wykładzin, dywanów i tapicerek. 4-stopniowy system filtracji odpowiada za staranne usuwanie i wyłapywanie cząstek kurzu z domowej przestrzeni. Akcesoria będące częścią zestawu, w tym przystawka szczelinowa, szczotka do żaluzji i szczotka okrągła, pozwalają docierać w trudno dostępne miejsca i zwiększają tym samym efektywność sprzątania. Produkt jest na pewno warty zainteresowania.

Data dodania: 18.08.2022