W dniach od 3 do 4 września na terenie Hali Sportowej im. Tadeusza Szlagora w Andrychowie odbyły się Targi „Dom z Pomysłem”, „Instal-Eco. Targi otworzył Burmistrz Andrychowa Tomasz Żak i Starosta Powiatu Wadowickiego Jacek Jończyk.

Na targach zaprezentowało się blisko 50 wystawców. Podczas imprezy firmy z Andrychowa, powiatu wadowickiego i innych rejonów Polski przedstawiły najnowsze oferty: materiałów budowlanych, mebli, elementów wyposażenia domu i ogrodu, systemów C.O.I CWU. Wystawcy, oprócz oryginalnie i ciekawie urządzonych stoisk targowych, przygotowali wiele różnych atrakcji: gadżety, upominki, obszerne materiały reklamowe, rabaty targowe. Impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Andrychowa i okolicznych miejscowości. W trakcie dwóch dni ekspozycje wystawców odwiedziło blisko 2,5 tys. zwiedzających. Uczestnicy targów mogli zasięgnąć porady, porównać ceny oraz otrzymać specjalny rabat targowy. Mogli również skorzystać ze wskazówek banków i instytucji finansowych dotyczących wyboru odpowiedniego kredytu.

Wśród zwiedzających rozlosowano nagrody o wartości 3 000 złotych, ufundowane przez firmę Pro-Wellness, największego dostawcę foteli masujących na Śląsku. Wśród zwycięzców znaleźli się mieszkańcy gminy Andrychów.

 

I) W kategorii produkt „Jakość i innowacyjność” nagrody otrzymały firmy:

  • FHU HELP Krystyna Klęczar, Kęty – za prezentację wysokoenergetycznego kolektora płaskiego
  • WATT 4000 S
  • EKO PROGRAM SYSTEMY SOLARNE S.C., Kęty – za prezentację kolektora słonecznego SB

Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała firma:

Alternatywne Systemy Komfortu Sp. z o.o., Brzeźnica – za prezentację inteligentnego systemu wywiewnego-Rekuperatora Orcon

II) W kategorii „ Kreatywna prezentacja produktów na stoisku” nagrody otrzymały firmy:

  • Zakład Kamieniarski Stanisław Matlak, Bielsko Biała
  • F.P.H.U Tomasz Grzesło Kowalstwo Artystyczne, Polanka Wielka

Wyróżnienie w tej kategorii otrzymały firmy:­

  • Ruck Zuck, Andrychów
  • Galeria Mebli, Kęty
  • Usługi Kamieniarsko-Betoniarskie Grzegorz Lukasek, Polanka Wielka

III) W kategorii „ Złoty Klucz Instalatora” nagrodę otrzymała firma:

Dworek Bis F.P.U.H. Maria Szymborska, Olkusz za prezentację kotła typu Dworek MZN Nowy Model

Data dodania: 19.09.2011