Grzegorz Mazur – Dyrektor, Członek Zarządu Windmöller Polska Sp. z o.o., polskiego oddziału niemieckiego koncernu WINEO. Firma posiada ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji wysokogatunkowych podłóg i należy do grona współwynalazców paneli laminowanych.

Związałem się z branżą podłogową, ponieważ… daje ona możliwość realizacji własnych pomysłów.

W branży podłogowej najważniejsze jest… tak jak w każdej innej, najważniejsze jest zadowolenie klientów i umiejętność dopasowania produktów do ich potrzeb.

W swojej pracy najbardziej lubię… kontakt z ludźmi.

Największym wyzwaniem w mojej dotychczasowej karierze było… wprowadzenie na rynek polski mało znanych w tym okresie podłóg winylowych i podłóg Purline Bioboden.

Owoc mojej pracy, z którego jestem szczególnie dumny to… szczególnie dumny jestem z bardzo dobrych relacji z naszymi kontrahentami.

W branży podłogowej nie lubię… wszystko można polubić. Zależy to tylko od odpowiedniego podejścia.

Siłę do pracy czerpię… z zadowolenia naszych klientów.

Gdybym nie pracował w branży podłogowej byłbym… pracownikiem służb medycznych.

Idealny produkt powinien… być dopasowany do indywidulanych potrzeb klientów. Chodzi o to, aby mieli oni przekonanie, że kupili produkt, którego szukali, a nie produkt, który chciał im sprzedać producent.

Produkt z branży podłogowej, którego brakuje w Polsce to… to produkt łączący najlepsze cechy podłóg laminowanych, winylowych i podłóg Purline Bioboden.

Data dodania: 28.11.2016