Ciesząca się niesłabnącą popularnością Ceramika Paradyż została nagrodzona Certyfikatem „Najwyższej Jakości w Budownictwie” . Wyróżnienie przyznaje Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań Nad Jakością, na podstawie wewnętrznego audytu jakościowego oraz opinii rynkowych.

Program „Najwyższa jakość” pod patronatem Ministra Gospodarki wyróżnia firmy, które na pierwszym miejscu stawiają jakość w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Podczas lipcowej gali wręczenia nagród w Poznaniu, zaszczytne miano „Menadżera Najwyższej Jakości Roku 2010” otrzymał Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż, Piotr Tokarski. Uznano jego skuteczność i profesjonalizm w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Grupa Paradyż powstała w 1989 roku. W ciągu dwadziestu lat zyskała miano najważniejszego gracza na rynku produkcji płytek ceramicznych. Innowacyjne wzornictwo i błyskotliwość pomysłów Paradyża nie mają sobie równych. To Ceramika Paradyż jako pierwsza wprowadziła na polski rynek mrozoodporne płytki szkliwione i mozaiki prasowane. Dwa lata temu jako jedyny producent w Polsce i jeden z nielicznych na świecie, wdrożył technologię zdobienia płytek drukiem cyfrowym. Drukowane płytki od razu zdobyły serca i portfele Polaków.

Data dodania: 22.07.2010